Järgnevad tingimused kehtivad  Kangaspuu OÜ (edaspidi „müüja”) Interneti-poest aadressil kangaspuu.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingute (edaspidi „leping”) kohta.

Ostmiseks lisage soovitud toode ostukorvi.

Juhul, kui soovite näiteks mõnd toodet osta rohkem, kui seda parasjagu laos on, ilmub täiendav kiri selle kohta, kas toode on järeltellitav või mitte. Järeltellitavate toodete tarneaeg on 3-4 nädalat.

Ostukorvi sisu näete, kui klõpsate üleval paremas nurgas asuvale nupule “Ostukorv”. Ostukorvis saab soovi korral muuta tellitavate kaupade kogust. Kui olete veendunud, et ostukorvis on just need tooted, mida osta tahate, klõpsake nuppu “Soorita ost”, süsteem suunab teid edasi tellimuse vormistamisele.
Täitke palun ilmuvad kontaktväljad enda andmetega tähelepanelikult, see on vajalik kauba viperusteta kohaletoimetamiseks. Valige Teile sobiv kauba kohaletoimetamise meetod, kui valite pakiautomaadi, siis lisage rippmenüüst ka teile sobiv automaat.
Viimasena valige “Makseviis” ning lõplikuks tellimuse kinnitamiseks vajutage nuppu “Esita tellimus”. Vastavalt makseviisile suunab süsteem teid ise edasi. Jälgige erkaanil olevaid õpetusi.

E-poes olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad kehtivat käibemaksu. Kauba hinnale lisandub kohaletoimetamise hind, mis sõltub valitud transpordiviisist. Kauba eest saab tasuda ettemaksuna teie e-posti aadressile saabuva arvekviitungi alusel interneti pangas.

Kauba tagastamisega seonduvad postikulud kannab tellija. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis. Toote tagastamiseks tuleb esitada tagastamisteade e-mailile info@kangaspuu.ee. Tagamisteates peavad olema kirjas kliendi nimi ja perekonnanimi, tellimuse number, tellimuse kuupäev ja tagastamise põhjus. Kui kauba tagastamise põhjuseks on kaubal esinevad puudused, siis vahetatakse kaup välja müüja kulul.

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud.

Müüja tagastab tellijale lepingust taganemise korral kauba eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt aga 30 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole.

Kõiki külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet, mida kasutatakse vaid kauba edastamiseks ostjale.

Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tellijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Kõikvõimalikud küsimused on oodatud aadressil info@kangaspuu.ee

Ostu- ja tehniline abi telefonil +372 503 9154 (Andrus)

Tellitud kaubad saadetakse tellijale vastavalt valitud tarneviisile. Kaubad saadetakse välja üldjuhul kahe tööpäeva jooksul arvestades tellimuse eest tasumise päevast.

Kliendil on kaubale võimalik järgi tulla ka Kangaspuu OÜ kontorisse,  Türil Viljandi tn 13b (palume ette helistada tel 5300 5974)

Kullerpaki puhul tuuakse pakk kliendile koju kätte. Kullertasu on olenemata ostetavate kaupade kaalust 10 EUR.

Kaubale saab ka ise järgi Viljandi tn 13b II korrusel, Türi. Hea oleks kui eelnevalt ette helistate tel +372 5300 5974 (Margot).